guest
19 komentarzy
najstarsza
najnowsza
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
Małgorzata
6 lat temu

Najlepsza korepetytorka matematyki z jaką zetknęła się moja córka licealistka. Dzięki pani Agacie bez większych problemów zdała wszystkie egzaminy. Niezwykle cierpliwa i bardzo przyjazna. Godna polecenia.

Marcelina
Marcelina
6 lat temu

Wczorajsza euforia i łzy szczęścia w oczach z powodu zdanej matury z matematyki to zasługa przede wszystkim Agaty ! Na korepetycje nie uczęszczałam zbyt długo, jednakże mogę śmiało stwierdzić, że ten czas intensywnie spędzony nad zadaniami z matematyki przyniósł efekty. Niezwykle motywująca osoba, przez którą wracałam do domu i liczyłam zadania pomimo, że ten przedmiot nie należał do moich ulubionych. Świetny kontakt – Agata napisała do mnie w dzień matury z matematyki, a wczoraj cieszyła się razem ze mną z mojego sukcesu.

Katarzyna
Katarzyna
6 lat temu

Na korepetycje z matematyki uczęszczał syn, kl.I Technikum,koniec roku szkolnego blisko i okazało się że jest problem. Dzięki korepetycjom u pani Agaty syn zdał matematykę,zrozumiał i rozwiązuje sam zadania. Jako rodzic otrzymywałam informację na temat wiedzy i umiejętności syna. Szukając korepetycji dla syna przeglądałam kilka ofert,zadzwoniłam do pani Agaty i okazało się że lepiej trafić nie mogłam. Dziękuje i gratuluję umiejętności przekazywania wiedzy.

Jadzia
Jadzia
6 lat temu

Jeżeli nie chcecie zainteresować się matematyką, to zdecydowanie źle trafiliście. Agata jest wspaniałą nauczycielką, która potrafi zainteresować przedmiotem i jasno wytłumaczyć każde zadanie nawet tym najbardziej opornym. Zdolna, zawsze pełna energii i optymizmu, potrafi podnieść na duchu po porażkach i zmobilizować do ciągłego poszerzania swoich możliwości. Oprócz tego, że jest dobrą nauczycielką, jest też cudownym człowiekiem, którego wprost nie da się nie lubić, a lekcje mijają w radosnej i ciepłej atmosferze nawet, gdy jest ciemno i brzydko za oknem, lub gdy matura depcze po piętach. Uczyła mnie przez 3 lata matematyki i fizyki, a także służyła pomocą, gdy pojawiały się… Czytaj więcej »

Katarzyna
Katarzyna
6 lat temu

Pani Agata udzielała mojemu synowi korepetycji z fizyki przez miesiąc. Finalnie syn zdał egzamin poprawkowy na 60%. Pani Agata jest profesjonalną i konkretną osobą godną polecenia. Dziękujemy za pomoc!!!

Justyna
Justyna
6 lat temu

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Agatą. Bardzo miła i sympatyczna osoba z talentem do przekazywania wiedzy. Dzięki zajęciom zdałam bardzo dobrze maturę. Godne polecenia ;D

Kamil
Kamil
6 lat temu

Bardzo Dobre korepetycje 🙂 Zdałem bez problemów. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji . Pani Agata jest bardzo doświadczona w tym co robi. Polecam w 100 % :D.

Agnieszka
Agnieszka
6 lat temu

Dzięki Pani Agacie mój syn poprawił ocenę z matematyki. Polecam korepetycje z Panią Agatą są bardzo skuteczne.

olekk
olekk
6 lat temu

Dzięki Pani Agacie zdałem egzamin poprawkowy z matematyki! Bardzo dobra korepetytorka! Na prawdę polecam 🙂

Monika
Monika
6 lat temu

Pani Agata przygotowywała mnie do tegorocznej matury z matematyki podstawowej, którą zdałam z bardzo satysfakcjonującym dla mnie wynikiem. W zaledwie 2 miesiące powtórzyłyśmy cały materiał. Wszystko dzięki świetnie przygotowanym ćwiczeniom przez panią Agatę oraz zaangażowaniem i miłą atmosferą na zajęciach 🙂

Elżbieta
Elżbieta
6 lat temu

Zapisując syna na korepetycje z matematyki do Pani Agaty , miałam masę wątpliwości , czy uda jej się pomóc dyslektykowi z ogromnymi problemami w nauce. Po roku mogę powiedzieć jedno. Pani Agata zdziałała cuda ! Jest znakomitym pedagogiem , z ogromną wiedzą i cierpliwością. Dzięki niej, mój syn obecnie jest jednym z najlepszych uczni w klasie i planuje zdawać maturę ! Gdyby ktoś mi to jeszcze rok temu powiedział, to bym sama nie uwierzyła. To wyłączna zasługa Pani Agaty. Serdecznie dziękuję i polecam

Agnieszka
Agnieszka
6 lat temu

Pani Agata jest bardzo efektywnym nauczycielem. Po zajęciach dzieci mają lepsze ceny z matematyki. Jest bardzo miła i potrafi przekazać wiedzę. Co mnie bardzo cieszy widać efekty. Godna polecenia:-)

Grażyna
Grażyna
6 lat temu

Pani Agata jest korepetytorką, która posiada wszystkie cechy jakie powinna posiadać osoba na tym stanowisku. Wyróżnia ją przede wszystkim doskonała umiejętność przekazywania wiedzy oraz podejście do ucznia. Stanowi nie tylko przykład świetnego matematyka, ale także tutora. Dzięki zajęciom tutoringu moja córka wyraźnie poprawiła swoją pewność siebie, poszerzyła horyzonty, stała się bardziej otwarta i odkryła wachlarz nowych sposobów na radzenie sobie z codziennością. Zajęcia przyniosły wiele pozytywnych zmian, które przekonały mnie, iż ta metoda ma znacznie więcej plusów niż początkowo zakładałam. Z pewnością mogę polecić lekcje prowadzone przez Panią Agatę, ponieważ potrafi sprawić, że nauka sprawia czystą przyjemność i daje zauważalne… Czytaj więcej »

Hubert
Hubert
3 lat temu

Przez ostatni rok przygotowywałem się do matury z Panią Agatą. Zajęcia do marca odbywały się w normalnym trybie, później, w okresie lockdownu, byliśmy zmuszeni na przejście w tryb on-line. Muszę przyznać, że ta forma sprawdziła się w przygotowywaniach do najważniejszego egzaminu.
Dodam jeszcze, że jestem sportowcem i często wyjeżdżam na zgrupowania i zawody, więc forma on-line bardzo mi odpowiada, ponieważ nie tracę kontaktu z zajęciami, korepetytorem i nauczycielem.
Egzamin maturalny zdałem na bardzo zadowalającym poziomie za co dziękuję Pani Agacie.

Adrianna
Adrianna
3 lat temu

Polecam Panią Agatę jest świetną korepetytorką. W trzy miesiące powtórzyliśmy cały materiał do matury dzięki czemu zdałam. Jest bardzo spokojna i chętnie odpowie na każde pytania.

Julia
Julia
3 lat temu

Zajęcia bardzo mi pomogły w zrozumieniu trudnych tematów na poziomie liceum. Pani Agata pomogła mi z zadaniami z zakresu rozszerzonej matematyki których w szkole nie potrafiłam zrozumieć. Zajęcia online bardzo mi się podobały, można było pracować z domu w dogodnym czasie a zajęcia odbywały się w tej samej formie co nauka w rzeczywistości. Polecam panią Agatę z całego serca

Roksana
Roksana
3 lat temu

Pani Agata to świetna korepetytorka, bardzo pomogła mi w zdaniu matury z matematyki, super atmosfera na zajęciach, wszystko zawsze jasno wyjaśnione oraz profesjonalne podejście do zajęć. Nie wyobrażam sobie lepszego przerobienia materiału, a także przygotowania do matury bez Pani Agaty
Serdecznie polecam!

Szymon
Szymon
3 lat temu

Zanim poszedłem na lekcje do Pani Agaty moja matematyka była na bardzo niskim poziome, ale odkąd zacząłem chodzić na zajęcia, nie dość, że moje oceny się poprawiły to wynik maturalny zdałem bardzo zadowalająco. Naprawdę, Pani Agata jest świetną korepetytorką, która potrafi zachęcić do pracy! Nigdy nie bałem się zadać pytania, nawet o coś banalnego, bo wiedziałem, że bez problemu zostanie mi to wytłumaczone! Naprawdę polecam bardzo mocno!

Amna
Amna
3 lat temu

Pani Agata prowadzi zajęcia z zaangażowaniem, w prosty sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia, a podejściem zachęca i mobilizuje do pracy. Zajęcia są przystosowane do formy online, dzięki czemu są tak samo, lub nawet bardziej efektywne niż tradycyjne 🙂

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x